PROHACCP - produkty wykrywalne, produkty HACCP


Ekspresowa dostawa

Każdy z nas jest zapracowany i często rzeczy które powinniśmy zrobić przekładamy na jutro, na pojutrze, na kiedyś. Zawsze przychodzi jednak moment w którym dłużej już nie można przekładać a co więcej bardzo szybko trzeba zrobić kilka rzeczy pierwotnie zaplanowanych na dłuższy okres.
Takim bodźcem jest często informacja o zbliżąjącym się audycie. Wówczas często okazuje się że coś trzeba jeszcze zrobić uzupełnić a czasu jest mało, oj mało. Doskonale sobie z tego zdajemy sprawę i jako jedyny w Polsce producent produktów wykrywalnych większość produktów wykrywalnych mamy u siebie w magazynie i jesteśmy w stanie Państwu pomóc dostarczając je już w dniu następnym po złożeniu zamówienia.

produkty wykrywalne

Masz zabawną historię z Twojej firmy? Chciałbyś przy pomocy komiksu utrwalić swoim pracownikom procedury lub instrukcje z zakresu bezpieczeństwa żywności? Napisz maila na biuro@prohaccp.pl, a być może narysujemy Twoją historię/instrukcję/procedurę.Produkty wykrywalne testowane na wykrywaczach firmy LOMA loma logo