PROHACCP - produkty wykrywalne, produkty HACCP


Numerowany długopis

To że produkty są wykrywalne i w przypadku wpadnięcia do produktu zostaną wykryte przez zainstalowane systemy detekcji, w znaczny sposób zminimalizować ryzyko ciała obcego. Dobrze jest jednak aby każdy pracownik miał świadomość tego ryzyka i pilnował używanych narzędzi tak aby nie dostały się one do produkowanej żywności.
Znakomitym sposobem aby zdyscyplinować pracowników jest personalizacja narzędzi tak aby każdy pilnował swoich narzędzi. Można to osiągnąć np. poprzez naniesienie unikalnych numerów na każdym produkcie i prowadzenie rejestru łączącego pracowników z narzędziami. Przy takim rozwiązaniu każdy pracownik będzie ze zwiększoną uwagą dbał o to aby jego narzędzie nie dostało się do produkowanej żywności.

wykrywalne długopisy

Masz zabawną historię z Twojej firmy? Chciałbyś przy pomocy komiksu utrwalić swoim pracownikom procedury lub instrukcje z zakresu bezpieczeństwa żywności? Napisz maila na biuro@prohaccp.pl, a być może narysujemy Twoją historię/instrukcję/procedurę.Produkty wykrywalne testowane na wykrywaczach firmy LOMA loma logo